تبلیغات
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

نویسنده : رقیه موسوی شنبه 5 بهمن 1392, 11:13 ب.ظ
پکیج آنتی واریس کاستلینا
تصویر محصول
قیمت (تومان): 84,000
قیمت خرید نقدی (تومان): 84,000
توضیحات         خرید نقدی
567

91120

شرح خلاصه بیماری و علائم

مطمئنا نام بیماری واریس را شنیده اید همچنین افراد زیادی را دیده اید که دچار واریس شده اند. اما آیا می دانید واریس و علت آن چیست؟ به راستی علت واریس چیست؟ همانطور که می دانید اگر جدار رگ صدمه ببیند و استحکام آن کم شود و یا اگر دریچه ها نارسا شوند جریان خون هنگام استراحت عضلات معکوس می شود و فشار بالای سیستم عمقی به سیستم سطحی منتقل می شود و موجب گشاد و پیچ و خم دار شدن رگ های سیستم سطحی وریدی می شود که واریس تنابی نامیده می شود. ظاهر واریس تنابی توده های نرم متعدد زیر پوست می باشند که با بالا بردن اندام ناپدید می شوند و بر عکس با آویزان نمودن اندام دوباره ظاهر می شوند. در 25 درصد زنان و 15 درصد مردان واریس تنابی به علت نارسایی وریدهای سیستم سطحی گزارش شده است. نارسایی دریچه ای در بسیاری از افراد که واریس تنابی ندارند و فقط دچار واریس مویرگی می باشند هم دیده می شود. گرچه زخم وریدی مچ پا معمولا به علت نارسایی سیستم عمقی می باشد ولی احتمال زخم پا به علت نارسایی سیستم سطحی هم وجود دارد. در ده سال اخیر توجه بیشتری به بیماری وریدی شده است و استفاده از روش های جدید تشخیص مانند داپلر رنگی و درمان مانند لیزر داخل رگ، زمینه را برای پیشرفت فراهم ساخته است. به راستی چرا دریچه ها از کار می افتند؟همانطور که می دانید ممکن است تعداد دریچه به دلیل مادرزادی کمتر از معمول باشند و یا درست کار نکند. یا دیوار رگ آسیب دیده و ضعیف شده باشد و اجازه ندهد لبه های دریچه ها کاملا به هم برسند و از برگشت خون جلوگیری کنند. آسیب به دریچه ها به دلیل لخته شدن خون در داخل رگ ها است و فشار غیرمعمول به رگ ها به دلیل چاقی، حاملگی و یا زیاد ایستادن می باشد.

تاثیر واریس روی افراد چه می باشد؟

در خیلی از افراد بیماری واریس پا هیچ نوع ناراحتی به وجود نمی آورد و بیماران فقط از ظاهر پا شاکی هستند. در گروهی علائم خفیف تا شدید دیده می شود و در تعداد محدودی واریس می تواند عوارض خطرناکی داشته باشد. برخی از علائم و شکایات بیماران به قرار زیر می باشند:

- کوفتگی و خستگی پا به خصوص در پایان روز و یا بعد از ایستادن به مدت طولانی. 

- ورم پا که «گوده گذار» است و به خوبی توسط جوراب کشی کنترل می شود. 

- خارش و یا تغییر در رنگ مچ پا و احتمال زخم شدن مچ پا.

- درد شدید و ناگهانی و سفت شدن برآمدگی های واریسی به علت لخته شدن خون داخل رگ. در این شرایط امکان پیشرفت لخته به سیستم عمقی وجود دارد و همینطور احتمال آمبولی ریه که می تواند خطرناک باشد.

روش درمان

پکیج  آنتی واریس کاستلینا که ترکیبی از گیاهان مختلف و شفابخش میباشد ظرف مدت حداکثر یک ماه شما را از این بیماری مزمن رها کرده و دیگر نیازی به درمانهای طولانی مدت و بی نتیجه نخواهید داشت.

 

     با داشتن ویتامینهای C,E,B,B2,B3,B6و مواد کانی وآلی فراوانی که از طریق پالایش گیاهان رازیانه و ختمی و سایر گیاهان کمیاب جهان که از آنها مواد سیانیدین-فلاوونوئید-تانن-هیدرات کربن-فسفر-اسید اولئیک –اسید پالمتیک-فیتین وکدلین بدست میاید که در نتیجه باعث سرعت بخشیدن به درمان واریس در مدت 10 تا30 روز میشود و در کل جهان مشابه ندارد.

یکی از شرایط هر انسان که مانند یک کارخانه مدرن و پیشرفته و پیچیده میباشد که سیکل گردش خون مناسبی داشته باشد.خون تازه و پراکسیژن و دارای مواد لازم برای بدن ،از قلب به کلیه اعضای بدن پمپاژ شده و از

طریق شریانها جریان پیدا میکند.این خون پس از انجام وظیفه اش از طریق وریدها به قلب برمیگردد و در این برگشت نباید خللی بوجود بیاید.در ورید

ها دریچه هائی وجود دارد که به طرف قلب بازمیشوند.چنانچه شخصی تحرک نداشته باشد و ورزش ننماید ومدتهای زیادی بایستد ویا بنشیند و یا مسافرتهای طولانی با هواپیما ویا اتومبیل بنماید یا روش تغذیه مناسبی نداشته باشد و باعث خشکی مزاج خود شود و به خود فشار بیاورد، به دریچه های وریدهالطمه وارد شده وخوب عمل ننموده و برگشت خون به قلب  با مشکل مواجه میشود ودر نتیجه شخص  مبتلا به واریس میشود.

آسان ترین و سریعترین روش برای معالجه این میباشد که با استفاده از اسپری آنتی واریس که با پالایش گیاهان رازیانه و ختمی وسایر گیاهان کمیاب جهان که از آنها مواد سیانیدین-فلاوونوئید-تانن-ویتامینهای B6-B3-B2-B -E,C,هیدرات کربن-کلسیم-فسفر-اسید اولئیک-اسید پالمتیک

-فیتین-کولین-بدست می آید،بر روی موضع واریس استفاده نموده و با هزینه بسیار پایین ، ظرف مدت 10تا30 روز، حتی  در دوردست ترین و محروم ترین مناطق،خود را درمان نماید واز کلیه عوارض جانبی آن در امان بوده و با بدنی سالم و شاداب در کنار خانواده خود باشد.

 

طول درمان این دارو بستگی به عمق بیماری بین ۱۰ الی ۳۰ روز میباشد.

تاکنون هیچگونه عوارض جانبی به دنبال مصرف دارو مشاهده نشده است

شرح کامل بیماری

عنکبوتی و رگهای واریسی

وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی شرایط مشترک که بسیاری از بزرگسالان را تحت تأثیر قرار می دهند. این عروق غیر طبیعی بزرگ شده است، که زنان را تحت تاثیر قرار بیشتر از مردان، به نظر می رسد که اغلب در پاها و با افزایش سن شایع تر تبدیل. وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی تاثیر می گذارد تا 50 درصد از جمعیت بزرگسال. نمایش به صورت اسلاید زیر را برجسته حقایق مهم در مورد وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی، با تصاویر همراه برای درک بهتر آنچه آنها نگاه مانند، آنها چه هستند، و چگونه به درمان آنها.

 

وریدهای عنکبوتی چه هستند؟

وریدهای عنکبوتی (تلانژکتازی نامیده می شود)، خوشه هایی از عروق خونی کوچک که در حال توسعه نزدیک به سطح پوست هستند. آنها اغلب قرمز، آبی، یا ارغوانی هستند و آنها ظاهر spiderweb. آنها معمولا بر روی صورت و پاها یافت می شود.

 

وریدهای واریسی چه هستند؟

وریدهای واریسی رگهای غیر طبیعی بزرگ است که اغلب به نظر می رسد بر روی پاها است. آنها به طور معمول آبی، بنفش، یا به رنگ پوست هستند و آنها ظاهر می شود به عنوان متسع، چرخاندن و امده عروق که ممکن است در بالای سطح پوست مطرح است.

 

چه عواملی باعث عنکبوتی و واریسی رگهای؟

وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی به وسیله ناهنجاری های ساختاری از رگ های خونی ایجاد می شود. رگه حمل خون به قلب از سایر نقاط بدن. آنها استفاده از یک سری از دریچه های یک طرفه برای جلوگیری از جریان برگشتی خون. برای به دلایل مختلف، این دریچه ها می تواند تبدیل به ناقص، اجازه می دهد جریان برگشتی خون در داخل رگ است. پس از آن تجمع خون و افزایش فشار در داخل رگ، و تضعیف دیواره رگ های خونی. وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی و سپس از تورم و اتساع رگ های خونی آسیب دیده ایجاد می شود.

 

عنکبوتی و رگهای واریسی چه کسی می شود؟

وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی بسیار شایع هستند در بزرگسالان، هرچند که زنان تمایل به آنها را توسعه بیشتر از مردان است. انواع عوامل خطر مختلف است که شانس فرد گرفتن وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی را افزایش می دهد وجود دارد. عوامل خطر عبارتند از: سن، نشسته / ایستاده، چاقی طولانی مدت، حاملگی، هورمون درمانی (HT)، قرصهای ضد بارداری، آسیب دیدگی، عمل جراحی ورید قبلی، سابقه لخته شدن خون، و یک سابقه خانوادگی است.

 

عنکبوتی / علائم ورید واریسی

وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی اغلب باعث هیچ علائم یا نشانه های دیگری از ظاهر نامطلوب مواد آرایشی خود را. با این حال، برخی از افراد ممکن است علائم مشکل از رگهای واریسی را تجربه کنند. علائم ممکن است شامل تورم، خفقان، درد، سوزش، خارش، سنگینی، احساس سوزن سوزن شدن، یا کرامپ شکمی از پاها. این علائم معمولا پس از طولانی نشسته یا ایستاده را بدتر کند. افراد همچنین می توانید یک تغییر رنگ قهوه ای از پوست و زخم های پوستی ایجاد می شود.

 

عنکبوتی و عوارض ورید واریسی

گرچه وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی به ندرت باعث عوارض جدی، برخی از افراد ممکن است زخمهای پوستی شوند. این زخم های باز معمولا در ساق پا ظاهر می شود، و آنها گاهی اوقات ممکن است به عفونت های بافت نرم منجر شود. برخی از افراد مبتلا به رگهای واریسی همچنین می توانید لخته شدن خون در وریدها (ترومبوفلبیت سطحی) توسعه. به علت خونریزی موضعی از رگهای واریسی نیز می تواند رخ دهد.

 

عنکبوتی و تشخیص ورید واریسی

مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای می تواند وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی را از نزدیک بررسی مناطق آسیب دیده، که معمولا بر روی پاها هستند را تشخیص دهد. آزمون بازرسی بصری، و لمس از مناطق از نگرانی تشکیل شده است. توجه ویژه خواهد شد به مناطق از قرمزی، تورم، تغییر رنگ پوست، و زخم های پوستی داده می شود. اگرچه بسیاری از موارد وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی نیازی به درمان ندارند، آن دسته از افرادی که دچار عوارض باید به دنبال مراقبت های پزشکی و درمان. درمان وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی نیز به دلایل زیبایی به دنبال. اقدامات مختلف است که می تواند در خانه استفاده می شود برای کمک به کاهش برخی از علایم باید آنها را توسعه وجود دارد. این اقدامات محافظه کار نیز می تواند به جلوگیری از هر گونه عوارض بالقوه کمک کند.

 

 

درمان: تغییرات در شیوه زندگی

برنامه ورزش منظم و کاهش وزن می تواند کمک به تسکین علائم وریدهای عنکبوتی و رگهای واریسی. افراد مبتلا باید به جلوگیری از ایستادن یا نشستن برای دوره های طولانی مدت و بالا بردن پاها در هنگام نشستن یا خوابیدن به بهبود گردش خون و کاهش ورم در پاها.

 

 


خرید نقدی


دسته بندی : محصولات کاستالیا ,» زبان انگلیسی ( شنبه 12 بهمن 1392 )
» محصولات ویژه1 ( شنبه 12 بهمن 1392 )
» ارسال ایمیل تبلیغاتی ( دوشنبه 7 بهمن 1392 )
» اسپری صورت کاستلینا ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» آنتی سینوزیت کاستلینا ( یکشنبه 6 بهمن 1392 )
» پکیج آنتی واریس کاستلینا ( شنبه 5 بهمن 1392 )
» پکیج آنتی هموروائید کاستلینا ( شنبه 5 بهمن 1392 )
» فروشگاه اینترنتی سبز گستر ( سه شنبه 1 بهمن 1392 )
موضوعات

صفحات

نویسندگان

» رقیه موسوی (8)

کلمات کلیدی

س

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


در فروشگاه اینترنتی محصولات شیک وجدیدید را اسان بخرید.
ایجاد کننده وبلاگ : رقیه موسوی

بهترین فروشگاه اینتر نتی با محصولات متنوع

بهترین فروشگاه اینتر نتی با محصولات متنوع

بهترین فروشگاه اینتر نتی با محصولات متنوع